Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Aktualności

Aktualności

lut
14
0
Próba przekupstwa na polsko -ukraińskim przejściu w Korczowej.

39-letni Ukrainiec próbował przekupić strażnika granicznego . Funkcjonariusz w zamian za łapówkę ( 100 hrywien) miął przymknąć oko na brak badań technicznych mercedesa którym podróżował... więcej »

lut
13
0
Przemyśl przygotowuje się na Euro 2012.

Na organizację sportowego święta przemyski magistrat zarezerwował 100 tys złotych. Strefa kibica ma być zlokalizowana na parkingu przy dolnej stacji wyciągu. Miejsce pomieści i od 4-5 tys.... więcej »

lut
11
0
Próba przemytu sterydów anabolicznych w Medyce.

Mieszkaniec Ukrainy podjął próbę wwiezienia do polski 91 kapsułek sterydów. Przeciwko mężczyźnie wszczęto postępowanie karno -skarbowe. Funkcjonariusze z Medyki zabezpieczyli kapsułki z... więcej »

lut
10
0
Zanieczyszczone pyłami powietrze w Przemyślu.

Miasto od 2006 roku prowadzi akcję której celem ma być poprawa czystości powietrza w mieście. Skutki jednak są nie współmierne do oczekiwań . Od dwóch tygodni w centrum miasta utrzymuje się... więcej »

lut
09
0
Odnowiony dworzec PKP w Przemyślu.

W styczniu po półtora rocznej przerwie oddano z powrotem do użytku odnowiony dworzec PKP. Podczas remontu zadbano o najdrobniejsze szczegóły. Dworcowi PKP przywrócono wygląd z czasów jego... więcej »

lut
09
0
Udaremniona próba przemytu części rafy koralowej w Medyce.

Mieszkaniec Rzeszowa próbował przemycić drzewko szczęścia z elementami rafy koralowej za pomocą paczki . Przesyłka została nadana w Emiratach Arabskich. Nadawcą i odbiorcą jednocześnie miał być... więcej »

lut
08
0
Droższe woda i ścieki w Przemyślu

Podczas nadzwyczajnej sesji rady Miasta w Przemyślu radni wypowiedzieli się na temat podwyżek cen wody i ścieków w mieście. Radni z klubów RC i PO odrzucili sprzeciw wobec proponowanej podwyżki .... więcej »

ofertyprzemysl.pl © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd